Saadet Partisi Bursa’ya yeni il başkanı atandı

Saadet Partisi Bursa İl Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Atmaca’nın Milletvekilli adayı olmasının ardında yerine Ali Osman Karahan atandı.

SİYASET 14.04.2023, 04:35
3
Saadet Partisi Bursa’ya yeni il başkanı atandı
14 Mayıs 2023 Milletvekili Genel Seçimlerinde Milletvekili adayı olması münasebetiyle istifa eden Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca’nın yerine Ali Osman Karahan Genel Merkez tarafından vekaleten İl Başkanı olarak görevlendirildi.
Yıllardır Bursa'da Millî Görüş Hareketinin daha iyi anlaşılması için hizmet veren Atmaca, CHP'nin Bursa 3'inci sıra milletvekili adayı oldu. Saadet Partisi Bursa İl Başkanlığı görevini devralan Ali Osman Karahan ise yıllardır Saadet Partisi ve çeşitli MİLKO'larda birçok görev üstlenmişti. Jeoloji Mühendisi olan Karahan'ın Saadet Partisi Bursa İl Siyasi İşler Başkanlığı görevini yürütüyordu.  
1974 Artvin Yusufeli doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa’da, lisans eğitimini 1998 yılında Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünde tamamladı. Askerlik hizmetinden sonra 1999 yılından itibaren Artvin Deriner Baraj inşaatında çeşitli birimlerde mühendislik hizmeti verdi. 2004 yılında “Zemin ve Temel Etüdü” üzerine çalışmalara başlamış olup halen bu çalışmalarına devam etmektedir. Saadet Partisinin çeşitli kademelerinde görev yapan Karahan en son Bursa il siyasi işler başkanlığı görevini yürütüyordu. Karahan, Evli ve 3 çocuk babasıdır.Haber: Rafet Kesercioğlu

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 30 Mayıs 2023
İmsak 03:33
Güneş 05:15
Öğle 12:41
İkindi 16:32
Akşam 19:58
Yatsı 21:32
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı