Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı: Millî Görüş yönetimini halkımızla buluşturacağız

Saadet Partisi Güngören İlçe Başkanlığı’nın 8. Olağan İlçe Kongresi Gençosman Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İlçe Başkanlığı’na Ali Düğdü'nün seçildiği kongrede Saadet Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı da katıldı. Yazıcı, kongrede yaptığı konuşmada, önümüzdeki yerel seçimleri hedef göstererek, “Efsane Millî Görüş yönetimini halkımızla buluşturacağız” dedi.

GÜNDEM 02.10.2023, 04:35
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı: Millî Görüş yönetimini halkımızla buluşturacağız
Saadet Partisi Güngören İlçe Başkanlığı’nın 8. Olağan İlçe Kongresi Gençosman Kültür Merkezi’nde dün gerçekleştirildi. Ali Düğdü’nün İlçe Başkanlığı’na seçildiği kongreye çok sayıda teşkilat mensubu ve vatandaş katıldı.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı da kongreye katıldı. Kongrede yaptığı konuşmada Yazıcı, ülkedeki ekonomik durum üzerinden hükümete eleştirilerde bulundu. Yazıcı, “Söz konusu tasarruf olduğunda sadece vatandaşa söylemek yetmez. İlk başta devlet kademelerinde tasarruf olmalıdır. 21 senedir inşa ettiğiniz bu talan düzende yolsuzluk yapanların tüylerini yolmadıkça bu düzeni değiştiremezsiniz” ifadelerini kullandı.

İstanbul’un her geçen gün yaşanılamaz bir hale geldiğini kaydeden Yazıcı, bu durumun temel sebebinin de ekonomi olduğunu dile getirdi. İstanbul’daki hiçbir belediye başkanının gerekli hizmeti üretemediğini dile getiren Yazıcı, “İstanbul’umuz her geçen gün yaşanılamaz hale geliyor. Bunun sebebi de ekonomi. Vatandaş ekonominin düzeleceğinden umutsuz. Yaşam şartları her geçen gün kötüye gidiyor. Biz mazeretlere sığınan yöneticilerden hoşlanmayız. Bize göre İstanbul’un hiçbir belediye başkanı gerekli hizmeti üretemedi. Yerel seçimlere doğru giderken teşkilatlarımızı daha çok sahada göstermeliyiz. İstanbul’da 40 aday göstereceğiz. Belediye başkanlıklarını kazanacağız. Efsane Millî Görüş yönetimini halkımızla buluşturacağız” diye konuştu.

Saadet Partisi Güngören İlçe Başkanlığına seçilen Ali Düğdü de kongrede yaptığı konuşmada, önümüzdeki yerel seçimlerde büyük bir başarı hedeflediklerini de ifade etti. Düğdü, Saadet Partisi Güngören İlçe Teşkilatı olarak seçimler öncesi sahada çok çalışacaklarını da belirtti.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 30 Kasım 2023
İmsak 05:59
Güneş 07:24
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:30
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı