Saadet Partisi Milletvekilleri saha çalışmalarını sürdürüyor

Genel seçimlerde alınan yenilgi sonrası muhalefet kanadında oluşan dağınık görüntüden etkilenmeyen partilerden biri olan Saadet Partisi, Millet-Vekili Buluşmaları kapsamında Türkiye’nin tüm illerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

SİYASET 19.09.2023, 06:10
Saadet Partisi Milletvekilleri saha çalışmalarını sürdürüyor

Saadet Partisi STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından düzenlenen programda vekiller, Çanakkale, Nevşehir, Bursa, Zonguldak, Niğde, Aksaray, Bolu, Çorum, Balıkesir, Kayseri, Elâzığ, Mardin, Tunceli, Batman, Karabük, Samsun, Bartın, Düzce, Şırnak, Malatya, Amasya, Sakarya, Siirt ve Diyarbakır’da sahaya inerek vatandaşlarla buluştu.
Yerel seçimlere 7 ay gibi bir süre kalırken Saadet Partisi, saha çalışmalarını artırarak devam ediyor. Ekonomik kriz, barınma krizi gibi gündemlerle bunalan vatandaşların nabzını tutan Saadet Partisi milletvekilleri, yaşanan problemleri Meclis’in gündemine taşıyacak.

Saadet Partisi Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından organize edilen “Millet-Vekili Buluşmaları” programı tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye genelinde pek çok il ve ilçeyi ziyaret eden Saadet Partili 8 milletvekili, Çanakkale, Nevşehir, Bursa, Zonguldak, Niğde, Aksaray, Bolu, Çorum, Balıkesir, Kayseri, Elâzığ, Mardin, Tunceli, Batman, Karabük, Samsun, Bartın, Düzce, Şırnak, Malatya, Amasya, Sakarya, Siirt ve Diyarbakır’da sahaya indi. Düzenlenen illerde; medya ve STK buluşmaları, kanaat önderleri ziyaretleri, teşkilat toplantıları ve esnaf gezi programlarına katılan vekiller, il ve ilçelerde yaşanan sorunları yeni yasama döneminin başlamasıyla birlikte Meclis gündemine taşıyacak.

Muhalefet blokunda oluşan dağınık görüntüden etkilenmeyerek çalışmalarını yürüten Saadet Partisi, Millet-Vekili Buluşmaları programıyla vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Yerel seçimlere 7 aydan kısa bir süre kalırken milletvekili buluşmalarıyla saha programlarını artırmayı hedefleyen Saadet Partisi, genel seçimler sonrasında iktidarın uyguladığı ekonomi politikaları nedeniyle alım gücünü yitiren vatandaşların yaşadığı sorunları dinleyecek. Ekonomik krizin nedenlerini ve kriz nedeniyle ortaya çıkan barınma, sağlık, eğitim ve tarım gibi alanlarda yaşanan sorunlara yönelik Saadet Partisi’nin getirdiği çözümleri bire bir anlatacak olan vekiller, şehirlerin kronik sorunlarını not edecek. Milletvekillerinden gelen bilgiler doğrultusunda yerel seçim politikalarını belirleyecek olan Saadet Partisi, seçim mesaisini sürdürmeye devam edecek.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 25 Eylül 2023
İmsak 05:02
Güneş 06:21
Öğle 12:36
İkindi 16:00
Akşam 18:40
Yatsı 19:54
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı