Şaban Sevinç açıkladı: Meral Akşener, Özgür Özel'den bunu istedi!

Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, CHP ve İYİ Parti arasındaki ittifak tartışmaları ile ilgili edindiği kulis bilgisini paylaştı. Sevinç, "Meral Hanım’a yakın bir isimle görüştüm" diyerek duyduklarını aktardı

GÜNDEM 09.11.2023, 08:10
Şaban Sevinç açıkladı: Meral Akşener, Özgür Özel'den bunu istedi!
Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Barış Doster, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, gazeteci Gürkan Hacır, hukukçu Bışar Özbey, eski Genel Kurmay İstihbarat Başkanı İsmail Hakkı Pekin, ve Kübra Par'la Farklı Açılar programına katıldı.
Sevinç, programda CHP ve İYİ Parti arasındaki ittifak süreci hakkında kulis bilgilerini paylaştı.

Sevinç, "İYİ Parti’nin CHP içindeki değişim sürecini yakından takip ettiğini biliyorum. İstanbul kongresinde değişimci kanadın kazanmasından sonra, merakla izlediklerini ifade etti.
Özgür Özel'in CHP Genel Başkanlığı'na seçilmesinin ardından Meral Akşener'e yakın bir isimle görüştüğünü belirtti. Görüşme sırasında ittifak sürecine dair, "Meral Hanım'ın cumhurbaşkanlığı seçimlerinde uğradığı haksızlıklar ve sonraki CHP-İYİ Parti ittifakı tartışmalarıyla ilgili, onurumuza dokunacak bir açıklama duymak isteriz" dediğini paylaştı.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 06 Aralık 2023
İmsak 06:05
Güneş 07:30
Öğle 12:34
İkindi 15:07
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı