Son Dakika

Safi Pazar Genel Müdürü Muhammed Ebahir Ersin: İnternet pazarında yerimizi aldık

Safi Pazar Genel Müdürü Muhammed Ebahir Ersin, dünyada ve Türkiye’de internet alışveriş trendinin sürekli yükseldiğini belirterek, “Biz, Bizim Aktar olarak bu trendi takip etmekte ve ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktaydık. Bizim Aktar olarak sektörde yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi ve birikimlerimizi şimdi Safi Pazar’a aktarmış olacağız” dedi.

EKONOMİ 02.10.2023, 04:35
1
Safi Pazar Genel Müdürü Muhammed Ebahir Ersin: İnternet pazarında yerimizi aldık
“İlmin bitkiyle buluştuğu nokta” misyonuyla yıllardır insanlarımız için şifa üreten Bizim Aktar, Lalegül Medya Grubu’nun bünyesindeki internet pazarı olan Safi Pazar Çarşısı’nı bünyesine kattı. Safi Pazar’ın Genel Müdürlüğü’nü Bizim Aktar Sahibi Herbalist Yunus Ersin’in oğlu Muhammed Ebahir Ersin üstlenmiş durumda. Bizim Aktar’ın ürünleriyle destek olacağı, internet pazarında büyütmek adına altyapısını oluşturduğu Safi Pazar, kendilerine pazar arayan, ticaret zeminleri kurgulamak isteyen tüm esnaflarımızın ürünlerini internet kanalıyla pazarlayacak şekilde yola koyuldu. Safi Pazar Genel Müdürü Muhammed Ebahir Ersin, dünyada ve Türkiye’de internet alışveriş trendinin sürekli yükseldiğini belirterek, “Biz Bizim Aktar olarak bu trendi takip etmekte ve ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktaydık. Bizim Aktar olarak sektörde yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi ve birikimlerimizi şimdi Safi Pazar’a aktarmış olacağız. Bizim Aktar, ürünleriyle Safi Pazar’a destek olacak bir kimlikle yola çıktı. Pazarımız, ürününü satmak, pazarlamak, nihai tüketiciyle buluşturmak isteyen herkese açık bir pazardır. Bu çerçevede üretici kimliğindeki tüm esnafımızı ve kardeşlerimizi bizimle irtibata geçmeye davet ediyoruz. Safi Pazar’da ürünlerini pazarlamak isteyenler için sektörel bir ayrım yapmıyoruz. Tekstilden, gıdaya vb. her ürünün pazarlamasını Safi Pazar aracılığıyla yapabilirler ve nihai tüketiciyle buluşturabilirler. Pazarımız sadece yurt içinde değil yurt dışında da satış gerçekleştirebilen, esnafımızın, üreticimizin ürünlerini dünyaya açabilecek şekilde çok fonksiyonlu bir koordinasyon boyutuyla çalışmaktadır” dedi.


Safi Pazar’ın tüm esnafa açık şekilde çalıştığını, bunun yanı sıra reklamlarını vermek isteyenlerin de organizasyonlarını yapabildiklerini ifade eden Ersin “Direkt ve dolaylı olarak bağlantılı şekilde tüm medya gruplarında esnaflarımızın reklamlarını yaparak, onları bilinir, tanınır kılıyoruz. Çağdaş dünyada ticaretin en önemli kuralı, öncelikle ürün ortaya koymak, ama sonrasında bu ürüne pazar bulabilmektir. İşte Safi Pazar, esnafımıza, ticaret erbabımıza, üreticimize gerek ülkemizde gerekse dünyada ticaret köprüleri oluşturmak adına yola koyulmuştur. Bizim tek derdimiz üreticiye destek olabilmektir, onların ürettiklerini tüketiciye ulaştırabilmektir, aradaki aracıları kaldırıp tüketiciyle direkt temaslarını sağlayabilmektir” diye konuştu.

Kendileriyle iletişime geçen üreticilerin bu ticaret zemininden çok büyük memnuniyet duyacaklarını kaydeden Ersin, “Safi Pazar, ismini hak eden şekilde tertemiz bir internet pazarlama sitesi olarak üreticilerimizin ticaretini kolaylaştırmak adına yola çıktı. İnşallah çıktığımız yolda bizimle yol arkadaşlığı yapan, ticaret zeminlerinde buluşacak kardeşlerimizin üretimlerini sürdürülebilir kılmak noktasında elimizden gelen her şeyi yaparak ülkemiz adına katma değer üreteceğiz” açıklamasını yaptı.

safipazar.com
TEL: 0 212 462 01 01
WHATSAP: 0 552 836 15 15

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 30 Kasım 2023
İmsak 05:59
Güneş 07:24
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:30
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı