Sriori Kanal Açma Makineleri Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yıldız: Ülkemize katma değer sağlamayı sürdüreceğiz

Yıldız, “Tıkanmış boruları açmak için kullanılan yüksek basınçlı makineler ve yedek parçalar üretmekteyiz. Müşterilerimizle koordineli çalışıyor ve bizden ne istediklerini anlayarak üretimlerimi gerçekleştiriyoruz. Günümüz teknolojisi çok gelişmiş olduğu için akıllı teknoloji ile ürünlerimizi nasıl çok daha verimli hale getirebileceğimize dair çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu.

GÜNDEM 06.12.2023, 04:35
Sriori Kanal Açma Makineleri Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yıldız: Ülkemize katma değer sağlamayı sürdüreceğiz
Sriori Kanal Açma Makineleri olarak ülkemiz için katma değer üretmeye devam edeceklerini belirten Yıldız, “Kalitemizle, kalite konseptimizle kanal açma makinelerine ihtiyacı olan tüm müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Daha çok ihracat yapıp ülkemize katma değer sağlayacağız” dedi.
Firmalarını 2017 yılında Kocaeli’nin İzmit ilçesinde kurduğunu kaydeden Sriori Kanal Açma Makineleri Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yıldız, “Tıkanmış boruları açmak için kullanılan yüksek basınçlı makineler ve yedek parçalar üretmekteyiz. Müşterilerimizle koordineli çalışıyor ve bizden ne istediklerini anlayarak üretimlerimi gerçekleştiriyoruz. Günümüz teknolojisi çok gelişmiş olduğu için akıllı teknoloji ile ürünlerimizi nasıl çok daha verimli hale getirebileceğimize dair çalışmalar yapıyoruz. Tedarik ettiğimiz ve ürettiğimiz parçaları makinelerimizde kullanmakta, sağlam kalitesi ve uzun süreli çalışmaları ile ün kazanmakta ve gerekli denemeler sonucunda kendi AR-GE’mizde denemekteyiz. Amacımız canlıya, doğaya zarar vermeden kaliteli malzemeler ile zorlu işlerin üstesinden gelecek ürünler üretmek” dedi.

Ürünlerinin AR-GE’lerini kendilerinin gerçekleştirdiklerini, montajladıklarını, hazır hale getirdiklerini, müşterilerinden bizzat gelenler olursa eğitimlerini de verip kendilerine teslim ettiklerini kaydeden Yıldız, “Gelmeyenler olursa da montajlanmış ürünlerimizi kendilerine gönderiyoruz. Sriori olarak yurt dışına da ihracat gerçekleştirdik. Hollanda ve Almanya gibi ülkelere ürünlerimizden ihracat yaptık. Ciddi şekilde ülkemize döviz girdisi sağladık” diye konuştu.

2023’ü bitirdiğimiz bugünlerde bu yıl için koydukları hedeflere ulaşamadıklarını söyleyen Yıldız, “Türkiye’de maalesef şu anda müthiş bir ekonomik türbülans ve kaos yaşanıyor. Biz de bu kaostan ve türbülanstan nasibimizi aldık. Bunun yanı sıra ürünlerimizin parça tedarikinde de zorluklar yaşadık. Bizim ürünlerimizde kullandığımız parçalar Japonya ve Avrupa ülkelerinden gelmekte. Buradaki bayiler vasıtasıyla bu parçaları tedarik ederek ürünlerimizin montajlarını yapmaktayız. İnşallah gelecek sene koyduğumuz hedeflerimize ulaşabileceğimizi umuyorum” ifadelerini kullandı.

Sriori Kanal Açma Makineleri olarak ülkemiz için katma değer üretmeye devam edeceklerini belirten Yıldız, “Kalitemizle, kalite konseptimizle kanal açma makinelerine ihtiyacı olan tüm müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Daha çok ihracat yapıp ülkemize katma değer sağlayacağız. 2024 için koyduğumuz hedeflere ulaşabilmek için daha çok çalışacağız. Müşterilerimizin kaliteli ürünlerimizle buluşturmaya gayret göstereceğiz” açıklamasını yaptı.

Yıldız, kanal açma makinelerinin ne işe yaradığıyla ilgili de şunları anlattı: “Tıkalı kanalizasyonlar oldukça büyük sorunlara yol açabilir. Bu tıkanıklıklar genellikle tuvaletlere ve lavabolara atılan yabancı maddeler, işçilik hataları, kanalizasyon borusunun yanlış monte edilmesi gibi durumlar yüzünden ortaya çıkabilir. Kanal açma makinesi böyle durumlarda en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Herhangi bir sebepten dolayı tıkanan kanalizasyonların açılması oldukça zahmetlidir. Sizi bu zahmetten kurtaracak olan kanal açma makinesi, müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına önem verilerek tasarlanır ve buna göre üretilir. Sahip olduğu özellikler müşterilerin isteklerini karşılayacak şekildedir. Farklı modellere de sahip olan ürünü satın almadan önce, özelliklerine ve tasarımlarına göz atmanız uygun olacaktır. Makinelerin sahip oldukları disk çapları, ağırlıkları, spiral yay uzunlukları gibi özelliklerine dikkat ederek istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Üründen beklentilerinizi belirleyip, modeller arasından seçiminizi buna göre yapmanız makineden alacağınız verimi artırır.”

Kanal açma üzerine çok zengin bir ürün gamına sahip olduklarını kaydeden Yıldız, “Basınçlı kanal açma makinelerimiz mevcut. Mesela bunlardan Sriori Kapadokya kanalizasyon temizleme makinası boru hatlarında oluşan yemek artıklarını, kalıntıları ve tıkanıklıkları yüksek basınçlı su sayesinde temizler. Kanal açma hortumunun ucundaki açılı delinmiş deliklerden çıkan yüksek basınçlı su, boruların çeperine vurarak ileriye doğru hızlı bir şekilde itme kuvveti oluşturarak tıkalı bölgeyi açar. Kanalizasyon borusunda oluşan sabun köpüklerini, zamanla oluşan yemek yağlarını ve diğer kalıntıları açmak için kullanılır. Ayrıca ürün taşıma hatlarının tıkanıklığı açılması için de kullanılır. Hafif ticari araçlara uygun oluşu nedeniyle sizleri yüksek masraflardan kurtarır. Güçlü şasi üzerine kurulmuş ekipmanlar sayesinde sizlere uzun süreler hizmet verir. Hem gücü hem de şık tasarımıyla kanalizasyon işlerinde bu makine ile çok işler başaracaksınız” ifadelerini kullandı.

Bunun yanında birçok ürünlerinin bulunduğunu söyleyen Yıldız, bunları şöyle sıraladı: “Basınçlı kanal açma makineleri, kanal açma hortumları, kanal açma nozulları, yedek parça ve aksesuarları bulunduğunu belirten Yıldız, “Yıkama tabancası nozulu, nozul nipeli, nozul nipeli, BOSCH hortum ucu, 1/8 krom kanal açma nozulu, 1/8 krom kanal açma nozulu, 1/4 krom erkek kanal açma nozulu, 1/4 krom erkek kanal açma nozulu, 1/8*DN5 hortum nipeli, 3/16 hortum uçlu kanal açma nozulu, 3/16 hortum uçlu kanal açma nozulu, 1/8*DN6 hortum nipeli, 1/8*DN6 hortum nipeli, 1/2 sivri kanal açma nozulu, 1/2 sivri kanal açma nozulu, 1/2 kanal açma nozulu, 1/4 topuz kanal açma nozulu, 1/4 sivri kanal açma nozulu, 1/4 sivri kanal açma nozulu, 1/4 kanal açma nozulu, 1/8 kanal açma nozulu, 3/8 kanal açma nozulu.”
E-mail adresi: [email protected]
TELEFON: 0545 628 75 31
ADRES: Sepetlipınar Mah. Arpalık Cad. No: 118 Blok: 22 K. No: 9 Başiskele/KOCAELİ
BU BİR TANITICI HABERDİR
 

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak 05:51
Güneş 07:10
Öğle 12:57
İkindi 16:04
Akşam 18:34
Yatsı 19:48
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı