TBMM'de yeni güvenlik önlemleri

TBMM Güvenlik Koordinasyon Kurulu, İdare Amiri ve MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay başkanlığında toplandı. Toplantıda TBMM'de yoğunluk ve güvenlik tedbirleri dikkate alınarak yeni düzenleme yapıldı

ASAYİŞ 03.11.2023, 13:35
1
TBMM'de yeni güvenlik önlemleri
Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) binasında güvenlik ve giriş düzenlemeleri için önemli değişiklikler yapılacak. TBMM Güvenlik Koordinasyon Kurulu'nun toplantısında alınan kararlara göre, yeni bir nizamiye oluşturulacak ve Meclis'e araçla giriş düzenlemeleri değiştirilecek.
Meclis'e araçla giriş yapacak kişiler için yeni bir düzenleme yapılacak ve bu değişiklikler, Meclis güvenliği ve ziyaretçi yoğunluğunu daha etkili bir şekilde yönlendirmeyi amaçlıyor. Araçla giriş yapan ziyaretçiler, Meclis'in Dikmen kapı girişinin yanında bulunan otopark bölümündeki yeni nizamiyeden girebilecekler. Diğer girişler ise araç trafiği için kapatılacak.
Çankaya kapısı ise protokol girişleri ve milletvekillerinin kullanımı için ayrılacak. Bu düzenlemelerle Meclis'e yapılacak araçla girişler daha kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmiş olacak. Ayrıca Meclis çalışanları ve milletvekilleri danışmanlarına yeni araç giriş kartları verilecek ve bu kartların görselleri de değiştirilecek.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 02 Aralık 2023
İmsak 06:01
Güneş 07:26
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı