“Tomarza’ya can katmaya geliyoruz”

Saadet Partisi Tomarza Belediye Başkan adayı Selçuk Onat, Dadaloğlu Mahallesi’ni ziyaret etti ve burada gerçekleştirdiği etkinlikte projelerini tanıttı. Onat, “Tomarza ilçemiz için çok sayıda projemiz var. Dinamik ekibimizle Tomarza’ya can katmaya geliyoruz” dedi.

SİYASET 05.03.2024, 04:35
1
“Tomarza’ya can katmaya geliyoruz”
Kayseri’nin Tomarza ilçesinde Saadet Partisi belediye başkanı adayı olarak seçmenin karşısına çıkan Selçuk Onat, Dadaloğlu Mahallesi’nde hayata geçirmeyi planladığı projeleri açıkladı. Tomarza için çok sayıda projelerinin hazır olduğunu söyleyen Selçuk Onat, dinamik ekibiyle bu projeleri hızlıca hayata geçireceklerini ifade etti.

Selçuk Onat, “Tomarza ilçemiz için çok sayıda projemiz var. Bunların içerisinde tüm mahallelerimizi içine alacak planlarımızı hazırladık. Sıkıntılara çözüm olmaya geliyoruz. Dinamik ekibimizle Tomarza’ya can katmaya geliyoruz. Gelişime uzak bırakılan Tomarza’ya gönül verenlere çare olmaya geliyoruz. Projelerimizden birkaçını söylemek gerekirse ilk olarak ‘Çiftçi Destek Projesi’. Tarım sektörünü güçlendirmeyi hedefleyen bir proje. Çiftçilere modern tarım teknikleri ve destek programları sunularak verimliliğin artırılmasını amaçlıyoruz. Tomarza ahalisi artık parmakla gösterilecek. Bir diğeri,  ‘Mesire Alanı Projesi’. Tomarza'nın doğal güzelliklerini koruyarak, mahalle sakinlerinin dinlenme ve eğlenme imkanlarını artırmayı hedefliyoruz. Doğa ile iç içe vakit geçirebilecekleri alanların oluşturulmasını planlanıyoruz” diye konuştu.

“Cennet gibi bir memlekete sahibiz ama etrafında serinlikte oturacağımız yerimiz yok” diyen Selçuk Onat, “Dünyada spora karşı meyil artarken maalesef bizde bir gelişme olmadı. Bunun için diğer projemiz  ‘Spora Destek Projesi’. Gençlerin ve toplumun sporla daha fazla etkileşimini sağlamayacaklar. Spor alanlarının geliştirilmesi ve çeşitlendirilmesiyle gençlerin aktif yaşam tarzını doğru yollara çekmeyi kendimize hedef biliyoruz. Neden bir sonraki milli gururumuz Tomarza’dan olmasın?” açıklamasında bulundu. Selçuk Onat, bu projelerle birlikte, Dadaloğlu Mahallesi başta olmak üzere Tomarza’nın yaşam kalitesini artırmak ve halkın ihtiyaçlarını karşılamak için kararlı bir şekilde çalışacağını belirtti.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 16 Nisan 2024
İmsak 04:31
Güneş 05:56
Öğle 12:43
İkindi 16:24
Akşam 19:21
Yatsı 20:41
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı