Türkiye geneli kara yollarında son durum nasıl?

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

ASAYİŞ 13.11.2023, 08:50
3
Türkiye geneli kara yollarında son durum nasıl?
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu Kandıra-Doğu İzmit kavşakları Alikahya mevkisinde altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle güney taşıma yolundaki trafik, İstanbul- Ankara istikameti servis yoluna aktarılacak.
Anadolu Otoyolu'nun Kızılcahamam-Kahramankazan kavşakları 1-2. kilometrelerinde Hamamçayı Köprüsü'nün giriş derzindeki hasar sebebiyle İstanbul istikametinde banket ve 1. şerit trafiğe kapatıldı. Burada ulaşım, diğer iki şeritten kontrollü sağlanıyor.
TAG Otoyolu'nun Bahçe-Nurdağı kavşakları 1-5. kilometrelerinde deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle şerit aktarımı yapılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.
Denizli Çevre Yolu'nun 2. etap 0-14. ve Akseki-Alacabel yolunun 33-37. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Ordu-Giresun yolunun 15-18. kilometrelerinde (Havaalanı-Piraziz kavşakları) üstyapı yenileme, Ağrı-Cumaçay yolunun 0-12. kilometrelerinde ise yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.
Niğde-Pozantı Otoyolu'nun 0-4. kilometreleri Kırkgeçit 15. viyadüğünde derz çalışması yapılıyor. Bu nedenle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü devam ediyor.
İliç-Kemaliye-Arapgir yolunun 24-25. kilometrelerinde Kemaliye-Dutluca tünel bağlantı yolları ve Kemaliye Kozlupınar viyadüğü arası tünel ikinci işleri çalışması sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları önem taşıyor.
Çanakkale- Balıkesir yolunun 22-33. kilometrelerinde üstyapı ve sanat yapıları çalışmaları dolayısıyla ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 23 Temmuz 2024
İmsak 03:52
Güneş 05:30
Öğle 12:50
İkindi 16:40
Akşam 20:01
Yatsı 21:32
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı