Yakup Gözübüyük uyardı: Siyonizmin asıl hedefi Türkiye'dir!

Milli Çözüm Dergisi İstanbul Bölge Başkanlığınca Eyüp Sultan Meydanı’nda “Aksa Tufanı Harekâtı Tarihin Kırılma Noktası Mı?” Ve İsrail’in -Siyonizm’in Sonunu Hazırlayan- Gazze Katliamı’’ konulu Fotoğraf Sergisi düzenlendi.

GÜNDEM 20.01.2024, 14:50
1
Yakup Gözübüyük uyardı: Siyonizmin asıl hedefi Türkiye'dir!
“Milli Çözüm Dergisi olarak, Filistin Halkının Kahraman evlatları Hamas mücahitleri El Kassam Tugaylarının 7 Ekim 2023 tarihinde başlayıp 3 ayı geçen Kurtuluş Mücadelelerinde zafer, Şehitlerimize cennet, yaralılara ve tüm Gazze halkına sabır ve metanet diliyoruz.
Azgın Siyonist kuduzların zulümlerine karşı; bütün Dünya, AB, Birleşmiş Milletler ve İsrail’in Müslüman işbirlikçileri ise kof kınama açıklamalarıyla yetinmişlerdi. Gafil yönetimler hâlâ, tırlar ve gemilerle her türlü gıda, giyim, yakıt vb. ile İsrail’le ticaret perdesi altında yardım yapmaktadırlar… Yine bazı yerli safdiller de maalesef, Kahraman Hamas mücahitlerini suçlayarak adeta; “Niye vatanınızı; Filistin’i, Mescidi Aksa’yı, İsrail’e sorunsuz teslim etmiyorsunuz” suçlamalarında bulunmaktalar.

Hâlbuki Kuduz İsrail’in sıradaki hedefi İran olsa da, asıl ve nihai hedefi Arz-ı Mevud diye adlandırdıkları; sınırlarının bir bölümünü de içine alan Türkiye’mizdir. Yani bizleriz. İşte Aziz Erbakan Hocamızın yılarca uyarıp, her konuda haklı çıktığı; “İsrail Laftan Anlamaz, Güçten anlar!” öngörüsü de haklı çıkmıştır. Evet, bazı sıkıntılı günler geçirsek de, Yüksek Erbakan Teknolojilerinin kullanılacağı İsrail çıbanının deşileceği, Avrupa’nın ve Emperyalist Dünyanın hizaya sokulacağı, Türkiye merkezli Adil Bir Dünyanın kurulacağı günler çok yaklaşmıştır.
Mazlum ve masum Filistin halkının ve çocukların dünyanın gözü önünde uğradıkları soykırıma tercüman olunması ve Hamas Kahramanlarına her türlü desteğin canlı tutulması maksadıyla; “AKSA TUFANI HAREKÂTI TARİHİN KIRILMA NOKTASI MI?” ve İSRAİL’İN “SİYONİZM’İN SONUNU HAZIRLAYAN” GAZZE KATLİAM konulu Fotoğraf Sergisini İstanbul’un kalbi, Halid bin Zeyd Ebu Eyyub El Ensari Hazretlerinin makamında tertip etmiş bulunmaktayız.
Bu vesileyle, Kahraman Ordumuzun, kahpe PKK teröristlerine ve arkasındaki ABD, İsrail ve AB güçlerine karşı verdikleri şanlı mücadelede canlarını feda eden aziz şehitlerimize rahmet ve cennet… Kederli ailelerine ve milletimize sabır ve metanet diliyor ve Fotoğraf Sergimizin uyuyan vicdanların uyanmasına vesile olmasını umuyoruz. Tüm bu temenniler ile Fotoğraf Sergimize Hoş geldiniz diyor, saygılarımı sunuyorum.”

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 22 Şubat 2024
İmsak 05:53
Güneş 07:13
Öğle 12:57
İkindi 16:02
Akşam 18:32
Yatsı 19:46
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı