Yandaş Ahmet Hakan'da pes etti: Bu kez 'Erdoğan kazanır' diyemedi

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan seçimlerin başa baş gideceğini köşesine taşıdı. Hakan bu kez Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kazanacağını söyleyemedi.

GÜNDEM 03.03.2023, 08:30
1
Yandaş Ahmet Hakan'da pes etti: Bu kez 'Erdoğan kazanır' diyemedi
Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, seçimlerde cumhurbaşkanı adaylarından birinin %48 diğerinin %52 oy oranı alacağı görüşünü paylaştı ve adayların özelliklerini sıraladı.
Hakan, "Hem Cumhur İttifakı'na hem de Millet İttifakı'na söylüyorum, bu seçim yaklaşık olarak 48/52 oranıyla sonuçlanacak" ifadelerini kullandı ve konuşmasına şu şekilde devam etti:
Ahmet Hakan söz konusu yazısında şu ifadeleri kullandı: 
"Kim 48 olacak? Kim 52 olacak?
İşte bunun cevabını veriyorum:
Kim şirret olursa... Kim karşı tarafı iterse... Kim karşı tarafın takdirini kazanmak için bir şeyler yapmazsa... Kim antipatik ve sert bir dil kullanırsa... Kim sadece kendi taraftarının gönlünü kazanmayı hedeflerse... Kim kin ve nefreti kuşanırsa... Kim kendi gibi olmayanı küçümserse... Kim şımarırsa... Kim uçlara savrulursa... Kim vicdanların kabul etmeyeceği tavırlar geliştirirse... Kim bütünlüğü gözetmezse...
O yüzde 48 olacak.
Kim şirretlikten uzak durursa... Kim her tarafı kucaklarsa... Kim her kesimin takdirini kazanmak için bir şeyler yaparsa... Kim sempatik ve yumuşak bir dil kullanırsa... Kim kendi gibi olmayanı da kendinden görürse... Kim şımarmazsa... Kim orta yoldan sapmazsa... Kim vicdanlarda karşılık görecek bir dil tutturursa... Kim birliği, beraberliği ve bütünlüğü gözetirse...
O yüzde 52 olacak." 

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 29 Mart 2023
İmsak 05:02
Güneş 06:23
Öğle 12:49
İkindi 16:20
Akşam 19:05
Yatsı 20:20
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı