Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. eleme turunun maç programı belli oldu

Son dakika... Ziraat Türkiye Kupası 1. eleme turu karşılaşmalarının tarihleri açıklandı.

SPOR 19.09.2023, 17:05
2
Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. eleme turunun maç programı belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. eleme turunun maç programı belirlendi.
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamada, 26-28 Eylül tarihlerinde oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde:
26 Eylül Salı:
14.00 Edirnespor-Çorlu 1947 Spor (Edirne 25 Kasım)
14.00 Muş 1984 Muşspor-ONVO Ağrı 1970 Spor (Muş Şehir)
15.00 Çatalcaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Çatalca İzzettin)
17.30 Bornova 1877-Akhisarspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
17.30 Balıkesirspor-Burhaniye Belediyespor (Balıkesir Atatürk)
27 Eylül Çarşamba:
14.00 Siirt İl Özel İdaresispor-Şırnak İdmanyurdu (Stadı henüz belli değil)
14.00 Mardin 1969-TPAO Batman Petrolspor (21 Kasım)
14.00 Kars 36 Spor-Doğu Bayazıt Futbol SK (Prof. Dr. Aba Müslüm Güven)
14.00 Sebat Gençlikspor-1954 Kelkit Belediyespor (Ortahisar Yavuz Selim)
14.00 Pazarspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Pazar İlçe)
14.00 Bayburt Özel İdarespor-Amber Çay Eynesil Belediyespor (Bayburt Genç Osman)
14.00 Merkür Jet Erbaaspor-Fatsa Belediyespor (Erbaa İlçe)
14.00 Sivas Dört Eylül-Amasyaspor FK (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
14.00 Çarşambaspor-Tokat Belediye Plevnespor (Çarşamba Şehir)
14.00 12 Bingölspor-23 Elazığ FK (Bingöl Şehir)
14.30 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesispor-Tarsus İdman Yurdu (Burdur Gazi Atatürk)
14.30 Kumluca Belediyespor-Silifke Belediyespor (Kumluca İlçe)
14.30 Hacettepe 1945-Kırıkkalegücü Futbol SK (Stadı henüz belli değil)
14.30 1922 Konyaspor-Talasgücü Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
14.30 Anadolu Üniversitesispor-Sincan Belediyespor (Osman Gazi Üniversitesi Futbol Sahası)
15.00 Turgutluspor-Aliağa Futbol (Turgutlu 7 Eylül)
15.00 Bursa Yıldırımspor-İnegöl Kafkas Gençlikspor (Minareli Çavuş Yıldırım Spor Tesisleri)
15.00 Bigaspor-Bilecik 1969 Spor (Çanakkale İlyas Bayram)
15.00 Gölcükspor-Bartınspor (Gölcük İhsaniye)
15.00 Sapanca Gençlikspor-Darıca Gençlerbirliği (Sapanca Atatürk)
15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Küçükçekmece Sinopspor (Sultanbeyli Gölet)
15.00 Silivrispor-Ergene Velimeşespor (Silivri Müjdat Gürsu)
15.00 Bulvarspor-Karabük İdmanyurdu (Bulvar Mimar Kubilay Köse)
17.30 Karşıyaka-Bergama Sportif Faaliyetler (Alsancak Mustafa Denizli)
28 Eylül Perşembe:
13.00 Malatya Arguvan SK-3Gen Holding Elazığspor (Arguvan İlçe)
15.30 Bitexen Adana 1954 FK-Osmaniyespor FK (Tarsus İlçe)

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 13 Temmuz 2024
İmsak 03:41
Güneş 05:23
Öğle 12:49
İkindi 16:40
Akşam 20:06
Yatsı 21:41
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı