Zulüm öyle büyük ki; Tek kelimeyle tarifi imkânsız

Yıllardır işgal altında tuttuğu Filistin’de binlerce Müslüman’ı katleden İsrail rejimi, son iki aydır da Gazze’de soykırım yapıyor. İslâm âlemi başta olmak üzere dünyanın seyrettiği Siyonist vahşette zulüm öyle büyük ki; kelimelerle tarifi imkânsız. Ağıtlar, feryatlar birbirine karışmış durumda… Gazze’de anneler çocuklarına ağlarken, çocuklar da annelerine ağlıyor...

GÜNDEM 03.12.2023, 04:35
3
Zulüm öyle büyük ki; Tek kelimeyle tarifi imkânsız
Gazze Şeridi’nde şehit edilen Filistinlilerin sayısı, 6 bin 150’den fazlası çocuk, 4 bini aşkını kadın olmak üzere 15 bini geçti.

İşgalci İsrail rejiminin soykırımda bulunduğu Gazze’de tam anlamıyla insanlık dramı yaşanıyor. Çocukların annelerine, annelerin ise çocuklarına ağladığı dünyanın en büyük açık hava hapishanesi için İslâm ülkelerinin artık harekete geçmesi gerekiyor. GAZZE’DE İNSANLIK ÖLÜYOR!
HAMAS’ın karşısında büyük bir hezimet yaşayan İsrail güçleri, hıncını sivillerden çıkarmaya çalışıyor. Gerçekleştirdikleri katliamlarda yaşlı çocuk, kadın erkek ayırt etmeyen işgalciler, tam anlamıyla insanlık suçu işliyor. Nice kadının evlatsız, nice çocuğun ise ana babasız kaldığı Gazze için vicdan sahibi yüreklerin ses çıkarması büyük önem arz ediyor.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 29 Şubat 2024
İmsak 05:45
Güneş 07:04
Öğle 12:56
İkindi 16:07
Akşam 18:39
Yatsı 19:53
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı