SAADET PARTİSİ, ALTINÖZÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşırken, Saadet Partisi Altınözü Belediye Başkan Adayı'nı açıkladı.

SİYASET 13.02.2024, 10:31
10
SAADET PARTİSİ, ALTINÖZÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşırken, Saadet Partisi Altınözü Belediye Başkan Adayı'nı açıkladı.

Mahmuş Şan, Saadet Partisi'nin Altınözü Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi.

Altınözü Belediye Başkan Adayı Mahmuş Şan adaylığı sonrasında açıklamalarda bulundu; “Milli görüşün merkezi Saadet Parti’mizin Altınözü Belediye Başkan Adaylığı görevim Hatay Milletvekilimiz sayın Doç. Dr. Necmettin Çalışkan beyefendi tarafından şahsıma tevdi edilmiştir.

Yıllardır sivil olarak sürdürdüğüm Altınözü’müzün haklarını savunma görevimi, bugün itibariyle kurumsallaştırmış ve merhum Necmettin Erbakan hocamızın davasını ilçemizde hakim kılmak üzere yola çıkmış bulunmaktayım. Bilinmelidir ki yerel seçimlerde şahısların büyük rolü vardır ve hiç

bir siyasi partiye  muhtaç değilsiniz.

48 mahallesi, 60 bini aşkın nüfusu ile her karışı altın değerindeki cennet ilçemiz Altınözü’müzün potansiyelini harekete geçirmek, ilçemizde genç işsizlik başta olmak üzere geçim sıkıntısını tarihe gömmek, adil bölüşüm esası ile çiftçinin alın terinin, emekçinin emeğinin takipçisi olmak adına sizin içinizden gelen birisi olarak Altınözü’ne hizmet etmeyi şeref ve namus meselesi olarak görüyorum.

İnanıyorum ki Altınözü’müzün aklıselim insanları 31 Mart’ta ‘Saadet’ diyecek”, Altınözü’müzde bereket, refah ve bolluğun yönetime gelmesini sağlayacaklardır. Altınözü’müzün hak ettiği yaşam bu değil, Altınözülü vatandaşlarımızın hak ettiği hizmetler bunlar değil. Altınözü halkı için daha iyi bir yaşam mümkün diyoruz. Ülkemize bolluğu, bereketi ve saadeti getiren merhum liderimiz Necmettin Erbakan’ın izinde ilçemize yeniden bolluğu, bereket, ve Saadet’i getirmek için yola çıkmış bulunuyorum.

Beni bu değerli göreve layık gören Genel Başkanımız sayın Temel Karamollaoğlu beyefendi başta olmak üzere, Hatay Milletvekilimiz sayın Necmettin Çalışkan beyefendiye, il başkanımız sayın Mehmet Harputluoğlu’na, ilçe yönetimimize teşekkür ediyorum.

Zorlu yolda yalnızca Allah’a ve siz değerli hemşehrilerime güvendiğimi bir kez daha net olarak ifade ediyor, önce ahlak ve maneviyat diyerek başkan adaylığımızın Altınözü’müze ve partimize hayırlı olması temennilerimi iletiyorum…

Altınözü’müz için Hadi Bismillah…” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 04 Mart 2024
İmsak 05:39
Güneş 06:58
Öğle 12:55
İkindi 16:09
Akşam 18:42
Yatsı 19:57
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı