Son Dakika

Saadet Partisi Altınözü İlçe teşkilatında bayrak Değişimi

Yıllar sonra TBMM'de Grup kuran Saadet Partisi Hatay siyasetinde önemli çalışmalar yaparak gündemi belirlemeye devam ediyor. Hatay Milletvekili seçilen Doç. Dr Sayın Necmettin Çalışkan'ın TBMM'de yaptığı çalışmalar ve oluşturduğu gündemler siyasete yön veriyor. Saadet Partisinin Meclis temsili Hatay siyasetinde yeni bir ivme kazanmasını sağladı.

YEREL HABERLER 16.09.2023, 16:26
28
Saadet Partisi Altınözü İlçe teşkilatında bayrak Değişimi

Saadet Partisi Altınözü İlçe teşkilatında bayrak Değişimi

Mahmut Şan İlçe başkanlığına atandı. 

Yıllar sonra TBMM'de Grup kuran Saadet Partisi Hatay siyasetinde önemli çalışmalar yaparak gündemi belirlemeye devam ediyor. Hatay Milletvekili seçilen Doç.Dr Sayın Necmettin Çalışkan'ın TBMM'de yaptığı çalışmalar ve oluşturduğu gündemler siyasete yön veriyor. Saadet Partisinin Meclis temsili Hatay siyasetinde yeni bir ivme kazanmasını sağladı. Saadet Partisi il başkanlığı değişikliği sonrasında ilçelerde de değişiklikler yaparak etkin siyaset hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda Saadet Partisi Altınözü İlçe başkanlığına gazeteci Mahmut Şan atandı. 

İl başkanı Mehmet Harputluoğlu'nun katıldığı törenle gerçekleşen devir teslimde kısa bir konuşma yapan il başkanı Harputluoğlu:

" Altınözü İlçe başkanlığı görevini üstlenen gazeteci arkadaşımız Mahmut Şan zaten uzun zamandır il yönetim kurulu üyesi ve Altınözü ilçemizin sorumlusuydu. İlçemizin tüm sorunlarına hakim sorunların çözümü konusunda yeterince birikimli olduğunu biliyoruz. Bu görevi layıkıyla yapacağına inanıyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Görevi devreden İsmet Karagön'e yapmış olduğu hayırlı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bu değişiklik başta Altınözü ilçemizin olmak üzere Hatayımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Saadet Partisi önümüzdeki dönemde üstlenmiş olduğu sorumluluk bilinciyle vatandaşlarımızın hak ettiği bir yönetim anlayışına kavuşturacaktır."

Törende konuşan yeni ilçe başkanı Mahmut Şan:

"Şimdiye kadar partimizde il yönetim kurulu üyeliği ve Altınözü ilçemizin sorumlusu olarak görevini üstlenmiştim. Beni bu göreve layık gören Saadet Partisi Genel Başkanınız Sayın Temel Karamollaoğlu, Hatay Milletvekilimiz Doç. Dr. Sayın Necmettin Çalışkan ve Hatay İl Başkanımız Sayın Mehmet Harputluoğlu'na teşekkür ederim. 

Üstlendiğim görevinin kolay olmadığını bilincindeyim ancak bu kutsal görevi başarılı bir şekilde yerine getirecegimden ve Toparlayıcı bir yönetici anlayışı içerisinde olacağıma söz veriyorum. Şimdiye kadar görev yapan ve Gece gündüz emek harcayan ilçe teşkilatımıza emeğinden dolayı teşekkür ederim. 
 İlçe yönetimde görev alan değerli arkadaşlarımla beraber yaklaşık olarak 7 ay sonra yapılacak yerel seçimlerde partimizin bayrağını Altınözü belediyesine dikmek için şimdiden gece gündüz çalışacağımıza söz veriyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun." dedi.

Devir teslim töreninde görevi devreden İsmet Karagön :

" Altınözü ilçemizin yeni ilçe başkanı Mahmut Şan'a başarı ve kolaylıklar diliyorum."

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 02 Ekim 2023
İmsak 05:08
Güneş 06:27
Öğle 12:33
İkindi 15:53
Akşam 18:29
Yatsı 19:43
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı