Son Dakika

Birikim Okulları Genel Müdürü belli oldu! Salih Eren kimdir?

 Birikim Okullarında 20 yılı aşkın çeşitli kademelerde görev yapan, Eğitim Birimi Genel Müdür Yardımcısı Salih Eren, Birikim Okulları Genel Müdürü oldu.

EĞİTİM 08.05.2024, 17:25
2
Birikim Okulları Genel Müdürü belli oldu! Salih Eren kimdir?
Birikim Gelecek Vizyonu Programı Birikim Okulları Genel Müdürlüğünde gerçekleştirildi.
Birikim Okulları yeni Genel Müdürü, Birikim Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Necip Katırağ tarafından ilan edildi. Katırağ, yaptığı konuşmada; “Birikim markasını Türkiye’nin en kaliteli eğitim markası haline getirmek için, güçlü bir genel müdürlük yapımızla çalışmalarımız devam ediyor. 29 yıl boyunca köklerimizden güçlenen eğitim modelimizle Gelecek Vizyonumuzu oluşturduk ve bugün yeni genel müdürümüzün ilanı ile birlikte bu hedefe emin adımlarla ilerliyoruz.” Dedi. Ardından Birikim Okulları yeni Genel Müdürünün, Eğitim Biriminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Salih Eren olduğunu ilan ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Genel Müdürlük görevini alan Salih Eren, Birikim Yönetim Kurulu Başkanı Necip Katırağ’a teşekkür ederek, “Eğitim, üzerinde titizlikle çalışılması gereken alanların başında geliyor. Biz de Birikim Okulları olarak eğitim sistemimize katkıda bulunmak için; milli, özgün ve bütüncül bir eğitim yaklaşımı olan kendi modelimiz; “hayat denge modelini” çağın koşullarını ve imkanlarını dikkate alarak uygulamaya devam edeceğiz. Bu vesile ile 29 yıl boyunca aldığımız ilhamla tüm paydaşlarımızla birlikte Gelecek Vizyonumuzu sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum” ifadelerinde bulundu. Ardından, Gelecek Vizyonu ile bir yıl içinde 20, beş yıl içinde 50 müstakil anaokulu, bir yıl içinde 25, beş yıl içinde 40 kampüs, bir yıl içinde 40, beş yıl içinde 100 kurs açmayı planladıklarını ifade etti.
Birikim Okulları Genel Müdürü Eren, bugüne kadar görev alan herkese teşekkür ederek; “Bundan sonra Birikim Okullarımızın Gelecek Vizyonu ile mevcut hikayesini ilerleterek devam ettirmek ve böylece ülkemizin eğitim sistemine bu yolla katkıda bulunmak için ekip arkadaşlarımızla beraber canla başla çalışacağız. Yeni süreç Birikim Okullarımız için hayırlı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.
Yönetim Kurulu Başkanının ve Genel Müdürün birbirlerine hediye takdimleri ile Birikim Gelecek Vizyonu programı sona erdi. 
Salih Eren Kimdir?
1977 yılında Bayburt’ta doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Bayburt İmam Hatip Lisesinde bitirdi.
Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünde yaptıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetim alanında yüksek lisansını tamamladı.
Doktora eğitimine Marmara Üniversitesi ve Sabahattin Zaim Üniversitesi ortaklığından yürütülen program çerçevesinde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında devam etmektedir.
Birikim Okulları’nda 20 yıl boyunca sırası ile; Sınıf Öğretmenliği, Zümre Başkanlığı, Müdür Yardımcılığı, Kampüs Müdürlüğü, Eğitim Koordinatörlüğü ve Kurucu Temsilciliği gibi çeşitli görevlerde bulundu.
Son olarak Birikim Okulları Eğitim Biriminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yapan Eren, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
18
açık
Namaz Vakti 25 Mayıs 2024
İmsak 03:37
Güneş 05:17
Öğle 12:41
İkindi 16:31
Akşam 19:55
Yatsı 21:27
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı