Flaş Haber
Ümmetin Habibullah Hasreti
Şampiyonlar Ligi'nde kuralar çekildi
Şampiyonlar Ligi'nde 1. Tur kuraları çekildi. 32 takımın katıldığı kura çekiminde ön eleme oynayacak olan Galatasaray bulunmuyor.
SPOR
16.06.2021, 05:10
10
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2021-2022 sezonu 1. ön eleme turu kuraları çekildi.
İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA genel merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde eşleşmeler belli oldu.
Organizasyonda 1. ön eleme turu ilk maçları 6-7 Temmuz, rövanş karşılaşmaları ise 13-14 Temmuz tarihlerinde oynanacak.
Eşleşmeler şöyle:
Fola Esch (Lüksemburg) - Lincoln Red Imps (Cebelitarık)
Slovan Bratislava (Slovakya) - Shamrock Rovers (İrlanda)
Malmö (İsveç) - Riga FC (Letonya)
Bodo Glimt (Norveç) - Legia Varşova (Polonya)
Connah's Quay Nomads ( Galler) - Alaşkert (Ermenistan)
HJK Helsinki (Finlandiya) - Buducnost Podgorica (Karadağ)
Cluj (Romanya) - Borac Banja Luka (Bosna Hersek)
Şkendiya (Kuzey Makedonya) - Mura (Slovenya)
Teuta (Arnavutluk) - Sheriff Tiraspol (Moldova)
Dinamo Tiflis (Gürcistan) - Neftçi ( Azerbaycan)
Maccabi Hayfa ( İsrail) - Kairat Almaty (Kazakistan)
Ludogorets (Bulgaristan) - Shakhtyor Soligorsk (Belarus)
Zalgiris Vilnius (Litvanya) - Linfield (Kuzey İrlanda)
Flora Tallinn (Estonya) - Hibernians (Malta)
Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Valur (İzlanda)
Ferençvaroş (Macaristan) - Folgore/Priştine/Torshavn/Inter Club d'Escaldes
İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA genel merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde eşleşmeler belli oldu.
Organizasyonda 1. ön eleme turu ilk maçları 6-7 Temmuz, rövanş karşılaşmaları ise 13-14 Temmuz tarihlerinde oynanacak.
Eşleşmeler şöyle:
Fola Esch (Lüksemburg) - Lincoln Red Imps (Cebelitarık)
Slovan Bratislava (Slovakya) - Shamrock Rovers (İrlanda)
Malmö (İsveç) - Riga FC (Letonya)
Bodo Glimt (Norveç) - Legia Varşova (Polonya)
Connah's Quay Nomads ( Galler) - Alaşkert (Ermenistan)
HJK Helsinki (Finlandiya) - Buducnost Podgorica (Karadağ)
Cluj (Romanya) - Borac Banja Luka (Bosna Hersek)
Şkendiya (Kuzey Makedonya) - Mura (Slovenya)
Teuta (Arnavutluk) - Sheriff Tiraspol (Moldova)
Dinamo Tiflis (Gürcistan) - Neftçi ( Azerbaycan)
Maccabi Hayfa ( İsrail) - Kairat Almaty (Kazakistan)
Ludogorets (Bulgaristan) - Shakhtyor Soligorsk (Belarus)
Zalgiris Vilnius (Litvanya) - Linfield (Kuzey İrlanda)
Flora Tallinn (Estonya) - Hibernians (Malta)
Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Valur (İzlanda)
Ferençvaroş (Macaristan) - Folgore/Priştine/Torshavn/Inter Club d'Escaldes
18
açık
Namaz Vakti
04 Mayıs 2024
İmsak | 04:02 | ||
Güneş | 05:34 | ||
Öğle | 12:40 | ||
İkindi | 16:27 | ||
Akşam | 19:37 | ||
Yatsı | 21:02 |
Takımlar | O | P |
---|
Takımlar | O | P |
---|
Takımlar | O | P |
---|
Takımlar | O | P |
---|