HATAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE MUSTAFA ÖZTÜRK GETİRİLDİ...

Mustafa Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Sayın Bakanımızın tensipleriyle Hatay İl Millî Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunuyorum.

EĞİTİM 05.03.2023, 13:24 05.03.2023, 13:32
170
HATAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE MUSTAFA ÖZTÜRK GETİRİLDİ...

Mustafa Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Sayın Bakanımızın tensipleriyle Hatay İl Millî Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunuyorum. Bizlere böylesine değerli bir vazifeyi emanet eden Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut ÖZER'e şükranlarımı arz ediyorum.

Üzerimizdeki bu vazifenin hassasiyetinin ve bizlere yüklediği sorumluluğun bilincindeyiz. Bu nedenle geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha güzel yarınlar bırakabilmek adına bütün gücümüzle mücadele ederek, işbirliği ve koordinasyon içerisinde çalışacağımıza inanıyorum.

Dolayısıyla çalışma arkadaşlarımızla; müdür yardımcılarımızla, ilçe milli eğitim müdürlerimizle, şube müdürlerimizle, okul müdürlerimizle ve en önemlisi öğretmenlerimizle birlikte, deprem sonrasında çocuklarımıza her ortamda bu travmayı anlatmaları için en güzel ve sağlıklı eğitim ortamlarını hazırlamanın gayreti içerisinde olacağız.

Saygılarımla.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 01 Nisan 2023
İmsak 04:57
Güneş 06:18
Öğle 12:48
İkindi 16:20
Akşam 19:07
Yatsı 20:23
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı