Siser işitme cihazı modelleri ve fiyatları

İşitme kaybı bir sağlık sorunudur. Günlük hayatı oldukça olumsuz etkiler. İşitme kaybı sanıldığı gibi sadece yaşlılarda görülmez. Evet, yaşlılarda görülme oranı daha fazla olsa da her yaşta işitme kaybı yaşanabilir. Hatta çoğu zaman anlaşılmayan ama ilerledikçe duyma kabiliyetinin tamamen kaybolmasıyla sonuçlanan durumlar olabilir.

SAĞLIK 21.09.2023, 11:15
11
Siser işitme cihazı modelleri ve fiyatları
Hafif veya orta derecedeki işitme kayıpları için çözüm Siser işitme cihazı markaları olabilir. Çünkü işitme kaybı sorunu kişiselleştirilmiş bir çözüm ister. İşitme kaybının derecesi, hatta kişinin yaşı ve yaşam tarzı kullanacağı modeli etkiler. Siser işitme cihazı modelleri, işitme kaybı düzeyine göre olduğu için ihtiyacınıza uygun modeli bu markada bulabilirsiniz.
Siser İşitme Cihazı İle İşitme Kaybına Son
İşitme kaybı yaşayan ve sesleri doğal haliyle duyup karşısındakinin konuşmalarını rahatlıkla anlamayı kim istemiz ki! Siser işitme cihazı bu imkânı sunar. Markanın geliştirdiği sistemler, sesleri doğal hale getirir ve belirginleştirir. Şöyle diyebiliriz, kulağın duymayı sağlayan sistemini bu cihazlar taklit ederek çalışır. İşitme cihazı sesi işlerken bilgisayar teknolojisi kullanır. İşitme kaybı yaşayan kişiler için Siser İşitme Cihazı beş farklı seri çıkarmıştır.
Siser İşitme Cihazı İle Gelen Konfor
Siser İşitme Cihazı olarak firma çıkardığı 5 farklı seri ile her ihtiyacı karşılamayı hedefler: Earnet Royal, Earnet Tie, Earnet Nano3, Earnet Elite ve Earnet Aria 6. Bu modellerden her biri farklı bir ihtiyaç için üretilmiştir. Mesela kulak içi işitme cihazı kulağın içine yerleştirildiği için dışarıdan fark edilmez. Kişiye özel tasarlandığı için de kullanımı çok kolay ve rahattır. Bu modelleri belirlemek için de firmada görev yapan uzman odyometrist ve odyologlar ile görüşme yapmanız gerekir.
Siser İşitme Cihazı Bakımı Zor Mu?
Siser işitme cihazı kullanımı ve bakımı çok kolaydır. Kuru bir bezle hatta bir kâğıt havlu ile temizlenir. Sadece sıvı ile temas edilmemelidir. Çünkü bu cihazlar, akıllı işitme cihazlarıdır ve ileri teknoloji kullanılarak üretilmiştir.
Emekliler için işitme cihazı kullanmak zor değil, aksine bu cihazların gürültü azaltma özellikleri, veri kaydı imkânı da bulunduğu için hem kullanımı hem de bakımı kolay.
Siser İşitme Cihazı Pahalı Mı?
İşitme cihazı fiyatları kalitesine, modeline ya da markasına göre farklılık gösterebilir. Fakat Siser İşitme Cihazı modelleri hem her yaşa uygun modeller sunar hem de bu modelleri uygun fiyatlarla satışa çıkarır.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak 06:05
Güneş 07:31
Öğle 12:35
İkindi 15:08
Akşam 17:29
Yatsı 18:49
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı