İLETİŞİM BAŞKANLIĞINDAN ‘TÜRKİYE’ KİTABI

Türkiye kitabında, 3 ana bölüm ve 16 başlıkta, 'Ana Hatlarıyla Türkiye, Dünyada Türkiye ve Diğer Kamu Hizmetleri' konularına yer verildi.

GENEL 03.02.2023, 12:06
12
İLETİŞİM BAŞKANLIĞINDAN ‘TÜRKİYE’ KİTABI

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Yayınları tarafından yanında 12 kitaplık setle birlikte hazırlanan Türkiye kitabında, 3 ana bölüm ve 16 başlıkta, “Ana Hatlarıyla Türkiye, Dünyada Türkiye ve Diğer Kamu Hizmetleri” konularına yer verildi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Yayınları tarafından yayınlanan “Türkiye” adlı kitabın tanıtımı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun tarafından gerçekleştirildi. Girişinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdimine ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun'un önsözüne yer verilen kitap, “Türkiye” adının uluslararası kullanımının yaygınlaşmasına da katkı sağlanması amacıyla hazırlandığı belirtildi.

Toplam 721 sayfadan oluşan Türkiye kitabı içerisinde Türk Tarihi, Cumhuriyet Tarihi, Anayasa, Yönetim Şekli ve Siyasi Yapı, Toplumsal Yaşam, Dünyada Türkiye, Türk Dış Politikası ve Güncel Meseleler, Turizm, Kültürel Yaşam, Türk Mutfağı, Sanayi, Bilim ve Teknoloji, Ekonomi, Çevre, Şehir ve İklim Değişikliği, Diğer Kamu Hizmetleri, Sağlık, Ulaşım ve Önemli Projeler, Eğitim, Gençlik ve Spor, Çalışma Hayatı ve Sosyal Güvenlik, İletişim ve Medya konularına yer verildi.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir
Namaz Vakti 28 Mart 2023
İmsak 05:04
Güneş 06:24
Öğle 12:49
İkindi 16:19
Akşam 19:04
Yatsı 20:19
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Whatsap İhbar Hattı