EBA'da hafta sonu yayın akışı! 10 Temmuz 2021 EBA TV ders programı

EBA TV'de hafta sonu ders programı belli oldu. Ders tekrarlarının yapılacağ ıEBA TV'de İlkokul, ortaokul, lise öğrencileri için bugün hangi ders tekrarları yapılacak? İşte detaylar...

EĞİTİM 10.07.2021, 09:35
5
EBA'da hafta sonu yayın akışı! 10 Temmuz 2021 EBA TV ders programı
EBA TV'de ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri için hafta sonu yayınlanacak ders programı belli oldu.
EBA TV'de bu hafta sonu ders tekrarları yapılacak.
09:00'dan 15:00'e kadar sürecek yayınlar TRT EBA Tv canlı yayınları ile birlikte internet üzerinden de takip edilecek.
Etkinlik kuşağı ve özel eğitim kuşakları kapsamında da farklı içerikler yer alacak. 
EBA TV'de bugün hafta sonu olması nedeniyle sadece ders tekrarı yapılacak.

06.50 TBA SPOR 07.00 OKUL ÖNCESİ - Etkinlik Kuşağı (Tekrar) Sanat (Türkçe ve Sanat Etkinlikleri) 07.55 TBA SANAT (Tekrar) ONUR EROL KLİP (1-10) 08.55 TBA SANAT (Tekrar) ONUR EROL KLİP (1-10) 09.30 İngilizce A1 (Tekrar) Story EBA İzle TRT İzle *10.00 HAZIR MISIN? (Tekrar) Hazır mısın? EBA İzle 11.00 TBA KÜLTÜR (Tekrar) Piyano ve Keman Dinletisi ,Türkçe'nin Doğru Kullanımı ,Nemrut İle İlgili Bilgiler 11.30 MATEMATİK-2 (Tekrar) Toplama İşlemi 2 EBA İzle TRT İzle *12.00 TBA SANAT (Tekrar) Dünya Şehirleri , Hacettepe Ün. Grafik, Karikatür Çizimi 12.30 OKUL ÖNCESİ - Etkinlik Kuşağı (Tekrar) Dikkatli Çocuklar (Oyun, Müzik, Sanat, Türkçe ve Matematik Etkinlikleri) EBA İzle TRT İzle *13.25 TBA SANAT (Tekrar) ONUR EROL KLİP (1-10) 13.30 OKUL ÖNCESİ - Etkinlik Kuşağı (Tekrar) Sanat (Sanat, Müzik ve Oyun Etkinlikleri) EBA İzle TRT İzle *14.25 TBA SANAT (Tekrar) ONUR EROL KLİP (1-10) 14.30 MATEMATİK-3 (Tekrar) Doğal Sayılarla Bölme İşlemi (Bölme Problemleri-1) TRT İzle *15.30 TBA BİLİM (Tekrar) Konya Bilim Merkezi ,Evrenimiz, Odtü Geri Dönüşüm, Feza Gürsey Bilim Merkezi 16.00 TÜRKÇE-4 (Tekrar) Alfabetik Sıralama EBA İzle TRT İzle *16.30 İngilizce A1 Telling Days-Times 17.00 İngilizce A1 Months,Seasons-Weather Condition 17.30 OKUYORUM YAZIYORUM (Tekrar) Sesleri Tanıyoruz (İ, i) EBA İzle TRT İzle *18.00 GÜNLÜK YAŞAM BECERİLERİ Evinin Yerini Tarif Etme 19.20 1-2-3-4 TBA (Tekrar) DOĞANIN İZİNDE DOĞA KAŞİFİ 19.30 OKUL ÖNCESİ - Etkinlik Kuşağı (Tekrar) Dikkatli Çocuklar (Matematik, Oyun ve Müzik Etkinlikleri) TRT İzle *20.25 TBA SANAT (Tekrar) ONUR EROL KLİP (1-10) 20.30 OKUL ÖNCESİ - Etkinlik Kuşağı (Tekrar) Sanat (Sanat, Oyun, Matematik ve Fen Etkinlikleri) 21.25 TBA SANAT (Tekrar) ONUR EROL KLİP (1-10)

08.50 TBA SPOR TRT EBA Sabah Sporu 09.00 MATEMATİK-5 Ondalık Gösterimlerde Toplama ve Çıkarma 09.30 TBA Hayata Dair 10.00 TÜRKÇE-5 (Tekrar) Ses Olayları EBA İzle TRT İzle *10.30 TBA BİLİM Konya Bilim Merkezi Gün Işığım Feza Gürsey Bilim Merkezi 11.00 YARIŞMA (Tekrar) Hazır Mısın EBA İzle 11.30 TBA SANAT Geleneksel Sanatlar Fotografi 12.00 FEN BİLİMLERİ-5 (Tekrar) Işığın Yayılması EBA İzle TRT İzle *12.30 TBA YAŞAM BECERİLERİ Ahşap Yelkenli Yapımı İşaret Dili Sayılar Tahmin Etme Su Tasarrufu 13.00 SOSYAL BİLGİLER-5 Çevremizdeki Ekonomik Faaliyetler 13.30 İNGİLİZCE-5 Movies 1 Movies 2 14.00 TBA KÜLTÜR Piyano ve Keman Dinletisi Türkçenin Doğru Kullanımı Nemrut İle İlgili Bilgiler 14.30 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-5 (Tekrar) İletişim ve Konuşma Adabı EBA İzle TRT İzle *15.00 MATEMATİK-6 (Tekrar) Ondalık Gösterimlerle Problemler EBA İzle TRT İzle *15.30 TBA SPOR Hızlı Ayaklar Çizgi Film Spor 16.00 TÜRKÇE-6 Noktalama İşaretleri 16.30 İNGİLİZCE-6 Occupations 1, Occupations 2 17.00 FEN BİLİMLERİ-6 (Tekrar) Madde ve Isı EBA İzle TRT İzle *17.30 TBA Hayata Dair 18.00 SOSYAL BİLGİLER-6 Ülkemizin Kaynakları Ve Ekonomik Faaliyetleri 18.30 TBA BİLİM Konya Bilim Merkezi Gün Işığım Feza Gürsey Bilim Merkezi 19.00 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-6 (Tekrar) Zararlı Alışkanlıklardan Korunma Yolları EBA İzle TRT İzle *19.30 TBA SANAT Geleneksel Sanatlar Fotografi 20.00 İNGİLİZCE-6 Occupations 1, Occupations 2 20.30 TBA YAŞAM BECERİLERİ Ahşap Yelkenli Yapımı İşaret Dili Sayılar Tahmin Etme Su Tasarrufu 21.00 YARIŞMA (Tekrar) Hazır Mısın EBA İzle 21.30 YETİŞKİN KUŞAĞI - ÖĞRETMENLER ODASI (Tekrar) Ali Kazım AKDAĞ

01.00 9-10-11-12 YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE (Tekrar) Yeni Bir Gün Hobiler-Sanat TRT İzle *01.20 İngilizce A1 (Tekrar) My Turkey- Pandemi EBA İzle 01.30 TBA SPOR (Tekrar) Futbol Bölüm 1 02.00 KUR'AN-I KERİM (Tekrar) Talim ve Tecvit Uygulamaları-1 02.30 9-10-11-12 TBA (Tekrar) Animasyon Kampı Bölüm 5 08.50 TBA SPOR 09.00 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ İslam’da İbadet Yükümlülüğü, Mendup, Mübah, Haram, Mekruh; Tezhib, Ebru, Minyatür 09.30 TBA KÜLTÜR (Tekrar) Çalgı Eğitimi Bölüm 1 10.00 MATEMATİK-9 Matematik 9: Denklemler ve Eşitsizliklerle İlgili Uygulamalar 10.30 TBA YAŞAM BECERİLERİ (Tekrar) Karadeniz'de Hayatın İzleri Artvin Bayburt 11.00 İngilizce A1 Countries and Nationalities 11.20 İngilizce A1 My Turkey 11.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-9 Türk Dili ve Edebiyatı 9: Romanın Tarihsel Gelişimi, Yapı Unsurları 11.40 TARİH-9 Tarih 9: İlk ve Orta Çağlarda Türk Dünyası 11.50 FİZİK-9 Fizik 9: İş - Güç 12.00 TBA SPOR (Tekrar) Kazananlar Ligi-Enver Yıldırım 12.30 COĞRAFYA-9 Coğrafya 9: Hava Durumu ve İklim Özelliklerinin Etkileri 12.40 KİMYA-9 Kimya 9: Güçlü Etkileşimler V 12.50 BİYOLOJİ-9 Biyoloji 9: Sitoplazma ve Organeller-III 13.00 İngilizce A2 Let’s meet! 13.20 İngilizce A1 My Turkey 13.30 MATEMATİK-10 Matematik 10: Polinomların Çarpanlara Ayrılması 14.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-10 Türk Dili ve Edebiyatı 10: İslamiyet'in Kabulünden Önceki Türk Edebiyatında Destan 14.10 TARİH-10 Tarih 10: Beylikten Devlete Osmanlı Medeniyeti 14.20 FİZİK-10 Fizik 10: Dalgaların Genel Özellikleri 14.30 TBA BİLİM (Tekrar) Robotik Kodlama Atölyesi Bölüm 3 15.00 TELAFİDE BEN DE VARIM Telafide Ben de Varım "İbrahim KALIN" 15.40 TBA SANAT (Tekrar) Ya Sanat Olmasaydı 16.00 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ (Tekrar) İslam’da İbadet Yükümlülüğü, Mendup, Mübah, Haram, Mekruh; Tezhib, Ebru, Minyatür 16.30 TBA KÜLTÜR (Tekrar) Çalgı Eğitimi Bölüm 1 17.00 MATEMATİK-9 (Tekrar) Matematik 9: Denklemler ve Eşitsizliklerle İlgili Uygulamalar 17.30 TBA YAŞAM BECERİLERİ (Tekrar) Karadeniz'de Hayatın İzleri Artvin Bayburt 18.00 İngilizce A1 (Tekrar) Countries and Nationalities 18.20 İngilizce A1 (Tekrar) My Turkey 18.30 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-9 (Tekrar) Türk Dili ve Edebiyatı 9: Romanın Tarihsel Gelişimi, Yapı Unsurları 18.40 TARİH-9 (Tekrar) Tarih 9: İlk ve Orta Çağlarda Türk Dünyası 18.50 FİZİK-9 (Tekrar) Fizik 9: İş - Güç 19.00 TBA SPOR (Tekrar) Kazananlar Ligi-Enver Yıldırım 19.30 COĞRAFYA-9 (Tekrar) Coğrafya 9: Hava Durumu ve İklim Özelliklerinin Etkileri 19.40 KİMYA-9 (Tekrar) Kimya 9: Güçlü Etkileşimler V 19.50 BİYOLOJİ-9 (Tekrar) Biyoloji 9: Sitoplazma ve Organeller-III 20.00 İngilizce A2 (Tekrar) Let’s meet! 20.20 İngilizce A1 (Tekrar) My Turkey 20.30 MATEMATİK-10 (Tekrar) Matematik 10: Polinomların Çarpanlara Ayrılması 21.00 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-10 (Tekrar) Türk Dili ve Edebiyatı 10: İslamiyet'in Kabulünden Önceki Türk Edebiyatında Destan 21.10 TARİH-10 (Tekrar) Tarih 10: Beylikten Devlete Osmanlı Medeniyeti 21.20 FİZİK-10 (Tekrar) Fizik 10: Dalgaların Genel Özellikleri 21.30 TBA BİLİM (Tekrar) Robotik Kodlama Atölyesi Bölüm 3 22.00 FELSEFE-10 Felsefe 10: Bilim Felsefesinin Konusu ve Problemleri 22.10 COĞRAFYA-10 Coğrafya 10: Bitki Örtüsü 22.15 KİMYA-10 Kimya 10: Homojen ve Heterojen Karışımlar V 22.20 BİYOLOJİ-10 Biyoloji 10: Eşeye Bağlı Kalıtım 22.30 TBA SANAT (Tekrar) Ya Sanat Olmasaydı 23.00 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ (Tekrar) İslam’da İbadet Yükümlülüğü, Mendup, Mübah, Haram, Mekruh; Tezhib, Ebru, Minyatür 23.30 TBA KÜLTÜR (Tekrar) Çalgı Eğitimi Bölüm 1
Yorumlar (0)
30°
açık
Namaz Vakti 05 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0
Whatsap İhbar Hattı